Śmieszny prezent ślubny

Śmieszny prezent ślubny? Czemu nie?
Zachowując odpowiedni takt i powagę z uroczystości ślubu możemy zakupić dla Młodej Pary zabawny upominek.

Bardzo ciekawym przykładem prezentu ślubnego, który wręczony z odpowiednimi życzeniami może nosić miano śmiesznego jest zestaw korków do butelek Happy Family. Korki wykonane z akrylu przez niemiecką firmę D-Circle to nie tylko zabawne, przedstawiające szczęśliwą rodzinkę ozdoby. Prezentowane korki to także praktyczne narzędzia pozwalające szczelnie zamknąć butelki wina, piwa, soku lub innego napoju.

Swoją drogą skoro korki prezentują szczęśliwą rodzinę to siłą rzeczy będą niosły Młodej Parze pozytywne i dobrze wróżące skojarzenia na dalszą, wspólną przyszłość.

Wśród wielu ciekawych pomysłów na prezent ślubny – śmieszny i zabawny znajduje się też nalewak swoim wyglądem przypominający twarz popularnego pajacyka co się zowie Pinokio. Przydatne akcesoria kuchenne, jakimi są nalewaki od teraz mogą być także zabawnymi przedmiotami wprowadzającymi do kuchni dodatkową pozytywną energię.

Istotnymi elementami wpływającymi na pożądany przez nas odbiór prezentu ślubnego będą życzenia wraz z nim przekazywane Młodej Parze. Samo wręczenie korków do butelek czy nalewaka nie koniecznie może zostać dobrze zrozumiane. Odpowiednie życzenia ślubne, lekko nawiązujące do zapakowanego prezentu sprawią, że obdarowani prezentem nowożency będą go długo i mile wspominać.

Leave a Comment


NOTE - You can use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


4 × = four

You might also likeclose